Joy Makers!

Nemokamas pristatymas nuo 50 Eur.

Trumpai apie vėjo varpelių istoriją

Senovės Kinijoje vėjo varpeliai buvo žinomi jau 3000 pr. m. e. Jie buvo gaminami iš kaulo, medžio, bambuko ir kriauklių. Pietryčių Azijoje buvo tikėta, kad varpai yra taikos ir geros sveikatos simbolis. Tai ypač akcentuojama budizme, kur tikima, kad skambinimas varpais prieš maldą ar meditacijos metu prišaukia dieviškųjų būtybių apsaugą. Be to, buvo tikima, kad vėjo varpeliai padeda nuvyti šalin piktąsias dvasias. Taip pat, dėl vėjų varpelių puošnios išvaizdos jie buvo laikomi ir turto simboliu.

1100 pr. m. e. kinai pirmieji suprato ir įvertino, kad varpeliai gali būti nuostabus muzikinis instrumentas, kurio dėka galima sukurti taikią ir harmoningą atmosferą, perteikti geras emocijas. Jie pakabindavo metalinius varpus šventyklose ir skambindavo norėdami sukurti ne tik kvapą gniaužiančią muziką, bet ir atbaidyti piktąsias dvasias.

1800 m. vėjo varpeliai iš Kinijos pasiekė Japoniją ir po to vakarietiškąjį pasaulį. Dabar vėjo varpelių dėka savo namuose galime mėgautis nuostabiais garsais, kurie nuramina ir pradžiugina sielą, padeda pasiekti harmoniją nuolatos sparčiai besikeičiančiame ir skubančiame pasaulyje.

Vėjo varpelių nauda

 1. Pozityvi energija. Vėjo varpelių garsai skleidžia daug pozityvumo namuose. Yra sakoma, kad varpelių skleidžiama pozityvi energija suteikia žmogui daugiau pozityvumo gyvenime ir netgi padeda kovojant su depresija.
 2. Pritraukia sėkmę. Manoma, kad vėjo varpeliai išvalo orą aplink juos, taip padėdami sėkmei ir teigiamai energijai pasiekti Jūsų namus.
 3. Padeda natūraliai atsipalaiduoti. Dauguma mūsų gyvename pakankamai įtemptu gyvenimo ritmu ir dažnas iš mūsų nori ar nenori, bet patiriame stresą, tiek darbe, tiek namuose. Vėjo varpelių skambesys gali padėti sumažinti streso lygį ir padėti natūraliai atsipalaiduoti, nusiraminti.
 4. Apsaugo nuo blogos akies. Kaip jau minėta anksčiau, viena pagrindinių vėjo varpelių funkcijų yra apsauga nuo piktų dvasių, blogos akies, bei nesėkmių. Kitaip tariant, vėjo varpeliai – tai tarsi namų sargas, saugantis namus ir jų šeimininkus nuo blogos, neigiamos energijos.

Patarimai, kur ir kokius vėjo varpelius kabinti

Tam, kad vėjo varpeliai skambėtų Jūsų labui ir neštų minėtas naudas, norime Jums patarti, kur ir kokius vėjo varpelius geriausia kabinti. Vadovaujantis Feng Shui principais, vėjo varpeliai turėtų būti pakabinti tam tikrose namų vietose. Pakabinus vėjo varpelius netinkamoje vietoje, šie gali nepritraukti reikiamų energijų ir tiesiog „neveikti“ taip, kaip turėtų.

 • Idealiausia, jei vėjo varpelių skambesį sužadina vėjo gūsis, tad dažniausiai vėjo varpeliai kabinami lauke. Tačiau vėjo varpeliai gali kuo puikiausiai kabėti ir namų viduje, kadangi Jūsų paliesti arba pagavę skersvėjį varpeliai aktyvuos naudingą energiją.
 • Metaliniai vėjo varpeliai kabinami vakarinėje, šiaurės vakarų arba šiaurinėje namų pusėje.
 • Mediniai ir bambukiniai vėjo varpeliai turėtų būti kabinami rytinėje, pietryčių ir pietinėje namų pusėje. Keramikiniai ir stikliniai varpeliai kabinami šiaurės rytų ir pietinėje namų pusėje.
 • Bambukinius vėjo verpelius rekomenduojama kabinti ten, kur Jums nemalonu būti, kur tvyro neigiama energija. Bambukiniai varpeliai padės išsklaidyti šią susikaupusią neigiamą energiją ir įves harmoniją šeimos narių santykiuose.
 • Vėjo varpelius patariama kabinti lange, pro kurį matoma daug neigiamą energiją skleidžiančių objektų, pvz.: pastatų kampų, elektros laidų, šiukšlių konteinerių ir t.t. Tokiame lange pakabinti vėjo varpeliai sumažins sklindančią neigiamą energija, padės sklisti natūraliai dienos šviesai, ir, žinoma, teigiamai energijai.
 • Jei norite sustiprinti kūrybines ir intelektines jėgas vėjo varpelius turėtumėte kabinti šalia darbo stalo arba savo lovos. Tačiau nekabinkite virš galvos. Varpeliai turėtų kabėti šalia minėtų vietų.
 • Apskritai vėjo varpelius patariama kabinti tose namų vietose, kur energija yra savaime gera, tuomet ji dar labiau sustiprės.
 • Nerekomenduojama vėjo varpelių kabinti prie durų biuruose, kavinėse ar parduotuvėse, kadangi tai gali pakenkti verslui (sumažėti lankytojų skaičius, prarastas susidomėjimas Jūsų verslu ar veikla.).

Jūsų namų jaukumas susideta iš mažų detalių!

 

 

Vėjo varpelį rasite rinkinyje JAUKŪS NAMAI

https://joymakers.lt/preke/jaukus-namai/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *