Joy Makers!

Nemokamas pristatymas nuo 50 Eur.

Kas tai?

Ši žvakidė pagaminta iš plačiai visame pasaulyje žinomos persiko spalvos Himalajų kalnų druskos, kuri susiformavo maždaug prieš 180 milijonų metų, druskos klodai glūdi 300−600 metrų gylyje. Jie susiformavo prieš šimtus milijonų metų išdžiūvus senosioms jūroms ir iškilus Himalajų kalnų masyvui. Himalajų ir Sibiro kasyklų druska yra seniausia Žemėje. Dėl buvusio milžiniško spaudimo druskos kristalai tapo idealios geometrinės struktūros, kuri dažnai lyginama su brangakmenių struktūra. Himalajų druskos nepasiekia aplinkos teršalai, ji kasama Salt Range regione Šiaurės Pakistane, kur yra didžiausi pasaulyje šios druskos ištekliai.

 

Savybės

Mūsų savijauta, nuotaika ir darbingumas labai priklauso nuo oro, kuriuo kvėpuojame. Žvakidė kaisdama nuo žvakės šviesos, didina neigiamą jonų kiekį uždarose patalpose, valo ir atnaujina patalpų orą. Tai, ko gero, dažniausia priežastis, kodėl žmonės nusprendžia įsigyti druskos žvakidę ar šviestuvą. Teigiama, kad Himalajų druskos žvakidės ir šviestuvai naikina dulkes, žiedadulkes, cigarečių dūmus ir kitus oro teršalus.

Druskos lempos naikina mikroskopines dulkių, gyvūnų pleiskanų, pelėsio, miltligės daleles, todėl kambaryje, kuriame praleidžiama daugiausiai laiko rekomenduojama laikyti 1 – 2 druskos lempas. Net sergantys astma po kelių savaičių turėtų pajusti sveikatos pagerėjimą. Teigiamai jonai per orą patenka į trachėją, sulaiko teršalus ir apsunkina plaučių darbą. Druskos lempos neutralizuoja teigiamus jonus, todėl lengvina atsikosėjimą.

Šiuolaikiniuose būstuose yra aibė buitinių ir elektros prietaisų, kurie skleidžia elektromagnetinę radiaciją, pamažu kenkiančią sveikatai. Druskos lempos padeda atkurti neigiamų ir teigiamų jonų pusiausvyrą ir neutralizuoti šalutinį elektros ir buitinių prietaisų poveikį. Teigiami jonai blogina kraujo ir deguonies tiekimą į smegenis, todėl atsiranda miego sutrikimų. Druskos lempos neutralizuoja teigiamus jonus ir taip leidžia išsimiegoti geriau.

Kokią naudą duoda druskos žvakidės?

1. Didina neigiamų jonų kiekį ore.

2. Grynina orą.

3. Padeda atsipalaiduoti ir pailsėti, taip mažinant streso poveikį.

4. Palengvina astmos, sinusito ir alergijos simptomus.

Druskos kristalai pjaustomi rankomis, Jūs nerasite 2 vienodų žvakidžių. Rankinis apdirbimas kiekvienai žvakidei suteikia nepakartojamą natūralią išvaizdą ir grožį.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *